Könyvelő munkatárs

Biztos munkahelyet keresel hosszú távra egy folyamatosan fejlődő iparágban? Csatlakozz az Újház Farm-Ker csapatához!

Az Újház Farm-Ker építőanyag-kereskedés 1986-ban kezdte meg működését, azóta rengeteg családot hozzásegítve álmaik otthonának megteremtéséhez. Az Újház tagjaként küldetésünk középpontjában a gondtalan otthonteremtés áll, melynek érdekében folyamatosan fejlesztjük vállalkozásunkat, a környezetünket és kollégáink készségeit. Ma már 2,5 hektáros telephelyünkön zajlik tevékenységünk, stabil pénzügyi alapokon állunk és több, mint 50 munkavállalónak nyújtunk biztos megélhetést. 2022-ben átadtuk a megye legszínvonalasabb építőanyag áruházát mely 900 m2-en terül el.

Feladatok

  • Teljes körű gazdasági események kontírozása, könyvelése, ellenőrzése.
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásában bekövetkező változások (aktiválás, értékesítés, selejtezés, értékcsökkenés) átvezetése.
  • Főkönyvi számlák, vevői, szállítói analitika egyeztetése, nyitott tételek rendezése.
  • Áfa és egyéb adófolyószámlák egyeztetése, adóbevallások készítése, beküldése.
  • Pénztári, banki és devizabanki tételek kontírozása, könyvelése.
  • Bérszámfejtés, munkavállalók ki- és beléptetése.
  • Szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása, rendszerezése.

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői oklevélvállalkozási szakon (regisztrációval).
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat.
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete.
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismeret.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Felelősségteljes, problémamegoldó hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási folyamatok, rendszer (Vectory) ismerete.
  • Pályázati elszámolásban szerzett jártasság.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Modern eszközpark.
  • Versenyképes jövedelem.
Pályázatok